KONST / Litografier / Färglitografi 12836014
nr 1283 6014
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), Sverige, daterad 66, Signerad, numrerad 80/100,70x50 cm
måndag 21 oktober 2019
kl 18:11:51
21 okt
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg